• Ново
ЕВ од Елен Дегенерес starвезда на Stripes џемпер жени
zoom_in

ЕВ од Елен Дегенерес starвезда на Stripes џемпер жени

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Starвезда на ленти засекогаш. Земете пријатно со суперerstвезда на џемпер од пуловер од ЕВ1 од Елен Деџенерис. Тоа е забавна, мека алтернатива за плетења и застапеност за поладни температури. Исклучиво на. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'10 ", половината : 26", биста : 33 ", колкови : 36". Моделот носи екипаж со големина S.; застани. Долги ракави. Детали на starвездата од предната страна со ленти за контраст. Ребрестиот врат, манжетните и поделените HI-ниски полите. Достојни за танцување : Црвените, белите и сините нијанси лесно го истакнуваат вашиот ол-стар изглед . 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. EV1 од женскиот џемпер со повеќе ленти од Елен Деџенерис. Овој инклузивен бренд од Елен Деџенерис беше буквално направен да „стави насмевка на лицето на сите!“ Не само што сè е прифатливо, туку и се е пријатно. Ова се облека што ви овозможуваат да се чувствувате добро во вашата кожа.

Им се допаѓа и на купувачите..