• Ново
Сите природни* 80 % посно % масното месо од говедско месо, 4. лента за lb
zoom_in

Сите природни* 80 % посно % масното месо од говедско месо, 4. лента за lb

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Нема ништо како готвење од нула, особено кога ќе започнете со сите природни* 80 % Lean/20 % говедско месо од маснотии. Направено со квалитетно увидско говедско говедско месо и без вештачки состојки, наше сите природни* мелено говедско месо е сочно, нежно и влажно на возраст за вкус. Нашето говедско месо е одличен извор на протеини, витамин Б6, витамин Б12, цинк, ниацин, селен и добар извор на фосфор, рибофлавин и железо. Сите 9 основни хранливи материи природно се наоѓаат во говедско месо и се ароматичен начин да им дадете на вашето тело хранливи материи за да помогнат во моќта во текот на денот. Одлично за сос или печење, нашето мелено говедско месо е вкусен додаток на вашите омилени рецепти. Едноставно гответе и сервирајте со аспарагус, тестенини со лак и сос од песто за срдечна вечера. Вклучува еден пакет од сите природни* 80 % посно/20 % говедско месо од маснотии. *Минимално обработени, без вештачки состојки. Без глутен. Еден пакет од 80% посно/20% масно посно мелено говедско месо. Одличен извор на протеини, витамин Б6, витамин Б12, цинк, ниацин, селен и добар извор на фосфор, рибофлавин и железо. Сите природни, минимално обработено говедско месо без вештачки состојки. Вкусен додаток на вашите омилени рецепти.

Им се допаѓа и на купувачите..