• Ново
Светилка за прилагодување на табелата за прилагодување на класичниот метал на Евелин и Зои
zoom_in

Светилка за прилагодување на табелата за прилагодување на класичниот метал на Евелин и Зои

DEN 927.52

Износ
check Во продавницата.

Формата и функцијата се совршено избалансирани со овој практичен пресврт на класичен стил. Оваа табела за ламба се одликува со двојно спојување прилагодлива поддршка за центри, овозможувајќи ви да фрлите светлина каде што ви треба најмногу во вашиот ќош за читање, домашна канцеларија или занаетчиски агол. Изработена од челик и на врвот со јасен постелнина тапан сенка, оваа ламба може да се меша или да се истакнува каде и да ја користите. Се одликува со спојно, прилагодливо тело за да фрлите светло каде што ви треба . спарено со тапан сенка . оценето за една сијалица од 60 W; 9 W LED сијалица, 13 W флуоресцентна (CFL) сијалица, или 9 W само-сијаличка LED сијалица. Сијалицата Е26-база.

Им се допаѓа и на купувачите..