• Ново
Колет Лили везена критериум Пеплум Худи и печатено нозе, сет на облеки од 2 парчиња
zoom_in

Колет Лили везена критериум Пеплум Худи и печатено нозе, сет на облеки од 2 парчиња

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Девојки peplum tunic врвот и печатено нозе поставено од Колет Лили. Врвот на вратот со кратки ракави се повлекува над главата. Tulle Ruffle Trim на полите. Должина на туника. Апликација за лице со писе од предната страна. Лесно вклопување. Меко печатено нозе во дрес. Повлечете ја. Еластична половината. Машинско миење, суво суво. Девојки врвни и нозе поставени од Колет Лили. Машина за перење. Се повлекува над главата. Краток ракав. Лажички врат.

Им се допаѓа и на купувачите..