• Ново
Тајни богатства женски лизгачки затнувања
zoom_in

Тајни богатства женски лизгачки затнувања

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Овој затнување на дамите со кадифена обвивка, подножјето и прилагодливо каиш за подобро вклопување е совршено за абење во затворен простор. Лизгање и лизгање за лесно носење, секој ден. Дното нуди зафат и поддршка. Дами лизгачки затнување со кадифен постава. Класичен материјал за лизгање на микроседе. Лентите обезбедуваат прилагодливо вклопување. Подготвено стапало за удобност цел ден. Затворен дното на затворено за зафаќање.

Им се допаѓа и на купувачите..