• Ново
Далас каубои НФЛ официјални лиценцирани сезонски удобни постави целосна кралица
zoom_in

Далас каубои НФЛ официјални лиценцирани сезонски удобни постави целосна кралица

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Вашиот тимски дух ќе биде на целосен приказ со нашите официјално лиценцирани NFL Comforter и срамни комплети. Направено со ултра-мек полиестерска надворешна ткаенина и микрофибер надолу алтернативно пополнување, ќе бидете удобни во текот на целата година. Конструкцијата со боксер спречува менување. Луксузно надолу алтернативно полнење е погодно за употреба во секоја сезона . 100% хипоалергичен. Машински измијте го нежен циклус со ладна вода, суво од сонце или ниско суво суво. Вклучува удобност (86 "x 86") и две шами за перници (20 "x 26").

Им се допаѓа и на купувачите..