• Ново
Сина жаба патека n чувар заштитна GPS следење на кучиња јака, тиркизна, мала
zoom_in

Сина жаба патека n чувар заштитна GPS следење на кучиња јака, тиркизна, мала

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Патеката N заштитни јаки од кучиња ќе го чуваат вашето куче безбедно. Избегнувајте губење на ознаки и вашето домашно милениче со нашата безбедно интегрирана, не'рѓосувачки челик 411 ознака за идентификација на ПЕТ. Стратешки соработувајќи со технологијата Track R, ги интегрираме нашите комерцијални технологии кои му даваат на сопственикот на миленичиња огромни придобивки од мрежата „лоцирање на толпата“ со над 2 милиони дневни откритија! Едноставно преземете ја нашата бесплатна апликација "The Smart Bucker " на вашиот паметен телефон за целосна контрола на вашето домашно милениче. Вградена врежана ознака за миленичиња, бесплатен пристап до 411 веб -страница, солиден најлон материјал, дизајн на рефлекторот за темнината, мрежата за извори на толпа на Trackr Technology, мрежа за миленичиња, бесплатна мобилна апликација „The Smart Bulk“ на App Store и Google Play Store.

Им се допаѓа и на купувачите..