• Ново
Трговска марка ликовна уметност Сметајте ги вашите благослови Канвас уметност од ennенифер Нилсон, Бела мат, рамка од бреза
zoom_in

Трговска марка ликовна уметност Сметајте ги вашите благослови Канвас уметност од ennенифер Нилсон, Бела мат, рамка од бреза

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговската марка ликовна уметност „Пребројте ги вашите благослови“ платно уметност од ennенифер Нилсон, Бела мат, Бреза Рамка : Уметник : ennенифер Нилсон. Тема : Текст. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Им се допаѓа и на купувачите..