• Ново
Виолетова портокалова и бела рачно изработена луксузна перница 26in 26in
zoom_in

Виолетова портокалова и бела рачно изработена луксузна перница 26in 26in

DEN 561.12

Износ
check Во продавницата.

Елеганцијата и луксузот е потценување за оваа урбана елегантна декоративна перница. Донесете софистицираност и расположи се во која било просторија со оваа Плут Виолетова портокалова и бела рачно изработена луксузна перница. Ткаенината е мешавина од постелнина. Перниците се рака *Боја : Виолетова портокалова и бела *двострана перница *Невидливо куќиште за патент за прилагоден изглед *Сите шевови се претерани и зашиени за професионална завршница *Поставувањето на моделот може да варира малку *Мерењата на перници се цвест од цвест од. Внатре *перници вклучуваат ** хипоалергичен надолу алтернативна полицијална вметнување *суво чиста препорачана *содржина на ткаенина : 100% постелнина *шема : Индиго виолетова портокалова и бела рачно изработена луксузна перница 26in x 26in.

Им се допаѓа и на купувачите..