• Ново
Кошула за кратки ракави на швајцарска машка машка ракав
zoom_in

Кошула за кратки ракави на швајцарска машка машка ракав

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Совршена кошула од швајцарската технологија кога се зголемуваат температурите. Одликувајќи се со ракави од шорцеви и влага, останете кул цел ден. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи јака за ширење со големина M. Плакета на копчето Snap. Кратки ракави. Копче за градите на градите. Се протега за дополнителна удобност; отпорен на мирис; UPF 30 заштита од сонце. 95% полиестер/ 5% спандекс. Машина за перење. Направено во Бангладеш.

Им се допаѓа и на купувачите..