• Ново
Лесни работи од лесна улица, letе женски отпорна на лизгање Мери Janeејн, затнат работа чевли
zoom_in

Лесни работи од лесна улица, letе женски отпорна на лизгање Мери Janeејн, затнат работа чевли

DEN 575.84

Износ
check Во продавницата.

Издржливост и перформанси каде што ви треба, Letsee By Easy Works е симпатична работа за работа на Мери Janeејн со каиш за затворање на кука и јамка, нагласена со декоративно копче. Максималната поддршка е засилена со обликуваната нога што обезбедува врвна удобност и стабилност. Отстранливата влошка овозможува дополнителна просторија во една лесна пикап. Надворешната плоча е направена со зафат што предизвикува гумени шара за апсорбирање на шок и превенција на лизгање. Супер лесна со иновативна технологија за да ги задржите нозете да се чувствуваат среќни во тие долги, тешки денови. 2 инчи пета. Ексклузивен систем за лесно движење за про-удобност. Подобрена поддршка за лак. Заоблена пети. Отстранлив анти-микробно стапало. Отпорна на лизгање на надворешната страна.

Им се допаѓа и на купувачите..