• Ново
Платформата за девојки на Никол Милер Т-лента Мери Јанес, големини 11-3
zoom_in

Платформата за девојки на Никол Милер Т-лента Мери Јанес, големини 11-3

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Таа е сигурна дека ќе заблеска во оваа Т-лента Мери Janeејн од Никол Милер. Поставена на бујна платформа и заврши со пенлива кристална тока, овој сјаен патент чевли го издигнува изгледот кон незгодно-кул. Лесно вклучување со прилагодливата каиш за кука и јамка. Материјал : горен : полиуретан; Outsole : Вештачки материјали. Грижа : Чиста на самото место. Земја на потекло : Увезен. Затворање на чевли : прилагодлива лента со затворање на кука и јамка. Големина на чевли : Големина 3. Ширина на чевли : Средна. Карактеристики : Полиран финиш за патенти; Дизајн на Т-лента; Кристал Баклет; 1,5 "платформа; бадем пети. Девојки платформа Т-лента Мери Јанес од Никол Милер.

Им се допаѓа и на купувачите..