• Ново
Се прашувам за девојчиња за девојчиња Училишна униформа со долги ракави, меѓусебно, меѓусебна кошула, пакет со вредност, големини 4-18
zoom_in

Се прашувам за девојчиња за девојчиња Училишна униформа со долги ракави, меѓусебно, меѓусебна кошула, пакет со вредност, големини

DEN 190.08

Износ
check Во продавницата.

Одете на главата на часот во безвременски поло маици на Wonder Nation. Дизајнирани со училишен стил на ум, овие врвови додаваат и класичен изглед на вашата облека за викенд. Се продава исклучиво на и. 4-пакет вклучува : 4 поло кошули. Ребреста плетена јака со плоча со 3 копчиња. Долги ракави. Смалете и избледени отпорни на вклопување и боја што последно мие по миењето. Означете бесплатно за дополнителна удобност. Контрастна лента за вратот. Одобрена училишна униформа. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Униформа со 4-пакувања Униформски маици со долги ракави за девојчиња од Wonder Nation.

Им се допаѓа и на купувачите..