• Ново
Заштитена марка ликовна уметност Lassen Meadow Canvas Art by Pierre Leclerc
zoom_in

Заштитена марка ликовна уметност Lassen Meadow Canvas Art by Pierre Leclerc

DEN 253.76

Износ
check Во продавницата.

Подготвени да се претставиме без обележја што може да се претстави во различни големини 30 "x 47". Ласен ливада галерија, обвиткано платно уметност. Пјер Леклерц. Тема : пејзажи. Стил : современ. Формат : хоризонтална. Завиткана од галерија. Печати медиум : Гикле. Подготвени да висат. Се одликува со проток на вода што тече низ шума со планини во позадина.

Им се допаѓа и на купувачите..