• Ново
Кросовер на Wilson NCAA Killer 28.5 Кошарка, разновидни бои
zoom_in

Кросовер на Wilson NCAA Killer 28.5 Кошарка, разновидни бои

DEN 895.84

Износ
check Во продавницата.

Борбајте ги своите вештини со Wilson NCAA Killer Crossover 28.5 "Кошарка (разновидни бои). Користете го за да вежбате и да го играте вашиот омилен спорт во стил. Оваа кошарка на Вилсон НЦАА доаѓа во наизменични бои за стилски контраст и карактеристики на супер-канали за зголемено зафаќање на зафат и контрола. Користете ја оваа топка за да ги вежбате вашите потези или да ги научите децата како да дриблираат и да ја играат играта. Вилсон НЦАА убиец кросовер 28,5 "кошарка, разновидни бои : средна големина 28,5". Достапно во разновидни бои. Идеално за рекреативен играч. За затворен или затворен или Игра на отворено. Вилсон е официјална кошарка на турнирот во НЦАА. Официјалната кошарка има наизменични бои за стилски изглед. Размислен подарок за fanубител на кошарка. Супер-широките канали го зголемуваат зафатот и контролата на играчот.

Им се допаѓа и на купувачите..