• Ново
K стабилизаторската лента за стабилизатор се вклопува во Изберете: 2017- Ram ST, RAM Tradesman
zoom_in

K стабилизаторската лента за стабилизатор се вклопува во Изберете: 2017- Ram ST, RAM Tradesman

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Со постојано воведување на додатоци за дизајн што го продолжуваат животот на производот и ја поедноставуваат инсталацијата и замената, Мог ја заработи својата репутација како решавање на проблемот со индустријата за шасии. Се подобрува по дизајни на ОЕ. Тивка, сигурна операција. Обезбедува исто ново управување, леснотија на инсталација и подолг живот. Обезбедува исто ново управување, леснотија на инсталација и подолг живот. Подажливиот штекер ја намалува корозијата и абењето со тоа што ќе дозволи нов лубрикант да испушти загадувачи. Одговара Изберете : 2014-2015,2017-2018 RAM меморија 2500 ST 2019 RAM 2500 Tradesman 2016 RAM 2500 Powerwagon и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит-додаток за да проверите.

Им се допаѓа и на купувачите..