• Ново
Amerelle 77R4Bz Moderne Wallplate Rocker Cast Metal Bronze 1-Pack
zoom_in

Amerelle 77R4Bz Moderne Wallplate Rocker Cast Metal Bronze 1-Pack

DEN 139.20

Износ
check Во продавницата.

Оставете траен впечаток за вашиот декор на домот кога ќе изберете wallидни плочи на Amerelle. Со огромен спектар на стилови што треба да изберете, нашите wallидни плочи ќе бидат дефинирана карактеристика на проектите за подобрување на вашиот дом. Додадете ги нашите wallидни плочи како декоративен акцент во секоја просторија, со појавување на елементи за дизајн, како што се хардвер за кабинет, водоводни и тела за осветлување, тротоарите, позадина и повеќе. Парови добро со Арт Деко, уметност и занаетчиство, боемски, крајбрежен, современа, куќа, фарма, скандинавски и преодни стилови. Зголемување на стилот : Wallидната плоча на Amerelle ќе му даде богатство и елеганција на вашиот простор и ќе биде завршен допир на вашиот декор за дома и проекти за подобрување на домот. Нашиот широк избор на wallидни плочи е погоден да одговара на кој било стил на декор и завршна обработка на боја . Модерни : Подигнете го стилот на вашиот дом со свеж и модерен завршен допир. Направено со елегантни метални тонови и современ дизајн, вашиот дом ќе го добие модерното воздигнување што го заслужува . Трајна вредност : Знајте дека примате издржлив, долготраен производ кога купувате wallидна плоча на Amerelle. Направено од најдобрите материјали за одржување на својата завршница со години. Wallидната плоча на Amerelle е ефтина надградба на кој било дом . Супериорен квалитет : Amerидните плочи се прават со вас и вашиот дом во умот. Тоа се завршните допири што го прават вашиот дом посебен. Ние нудиме врвни производи што се сигурни дека ќе траат, така што вие и вашето семејство можете да се фокусирате на уживање во вашиот дом . Детали за производот : Големина : 4 рокерска wallидна плоча. Стил : модерен. Материјал : фрлен метал. Заврши : Четкана бронза. Димензии : 4,75 "(L) x 0.23" (D) x 4,75 "(H). Ул наведени, завртки и вклучен хардвер за монтирање.

Им се допаѓа и на купувачите..