• Ново
Трансформатори Херој Маширс БУЛКЕД Слика
zoom_in

Трансформатори Херој Маширс БУЛКЕД Слика

DEN 239.52

Износ
check Во продавницата.

Бројките на трансформатори на херојот Mashers се тотално прилагодливи, со што се одвојуваат рацете и нозете, а менувачот е разменувајќи ги деловите на ракетите и менувачот од Optimus Prime, Bumblebee, Autobot Drift или Megatron Hero Mashers фигури што се продаваат одделно, вклучително и фигура и додаток за производство, препорачана возраст од 4 години и на возраст од 4+ години.

Им се допаѓа и на купувачите..