• Ново
Сандали за фустани за фустани за пета во Портланд БАТ
zoom_in

Сандали за фустани за фустани за пета во Портланд БАТ

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Специјална прилика? Додадете ги овие мали, мод -блок -пета сандали од компанијата за подигање во Портланд и дајте сè, од ромците до фустаните и здолништата со стил на лифт. 2-1/4 "Блок-пета. Отворена пети со прилагодлива лента за глуждот. Полиестерски велур велур горе; рачно изработен ѓон направен во Кина.

Им се допаѓа и на купувачите..