• Ново
MLBT голема игра
zoom_in

MLBT голема игра

DEN 608.00

Износ
check Во продавницата.

Кливленд MLBT2958 Главна игра бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на фан -продавницата од Фанатици. Официјално лиценциран. Материјал : 100% полиестер. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Увезени. Бренд : Брендирани со фанатици. Јака без ознака. Исмејувачки врат со ентериер во контрастна боја. Целосен зип. Графики запечатени со топлина. Лесна јакна погодна за благи температури. Долги ракави.

Им се допаѓа и на купувачите..