• Ново
Бринли Ко.
zoom_in

Бринли Ко.

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Едноставно слатко, Teriq од Brinley Co. додава допир на текстура на вашите обични облеки. Копчињата и ткаенината на раб и ткаенини го крунисаат ова лето, а плетенка со Еспадрил ја покрива петицата. Затегната лента за глуждот ве држи во место, а удобната пена од 4 мм TRU ™ insole ги поддржува нозете (што повеќе може да сака гал?) Висина на пета : 1-инчен. Тип на пета : Клин клин. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : ткаенина. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Им се допаѓа и на купувачите..