• Ново
Cuteенски Fau Suede над-колено чизми од коленото
zoom_in

Cuteенски Fau Suede над-колено чизми од коленото

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Додадете задебелен дизајн на вашиот изглед во чизми над коленото од Brinley Co. Овие чизми имаат меки велур на велур, кои се издигнуваат над колената и прикажуваат шик-пик-бу-испарувања од надворешната страна на секој багажник. Наредени блок потпетици. Висина на пета : 1-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : рамен инч. Висина на вратилото : 23 инчи. Обем на теле : 14 1/4 инчи. Врвен обем : 16 1/2 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Им се допаѓа и на купувачите..