• Ново
Сребрена геодесна апстракција на карпеста земја детали врамени сликарски уметнички отпечатоци
zoom_in

Сребрена геодесна апстракција на карпеста земја детали врамени сликарски уметнички отпечатоци

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Сите наши уметнички отпечатоци започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 12 x 0,5 x 12 инчи. Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Дафне Полсели.

Им се допаѓа и на купувачите..