• Ново
Garanimals Бебе девојки роза цветно печатење со долги ракави на врвот, 6 9м-24м
zoom_in

Garanimals Бебе девојки роза цветно печатење со долги ракави на врвот, 6 9м-24м

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Преслатко! Овој симпатичен графички печатен врв од garanimals додава удобен стил на нејзината облека на денот, со мека ткаенина и долги ракави за да ја задржи дополнителното пријатно. Стајлинг на пуловер. Лажички врат. Долги ракави . Графички печатење на предниот или сето тоа печатење. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Garanimals Girls Pullover Топ маица.

Им се допаѓа и на купувачите..