• Ново
Гридирон сет за сопирачки сопирачки за чевли за сопирачки - IS625
zoom_in

Гридирон сет за сопирачки сопирачки за чевли за сопирачки - IS625

DEN 1018.40

Износ
check Во продавницата.

Прецизност произведена за да се обезбеди соодветно вклопување за инсталација на кавга • 100% нов челик • Плоча за поддршка на прав. • Хардверот за прицврстување е вклучен таму каде што е применливо. • Премиум материјал за триење за тивко запирање. • Сензори за носење вклучени по OE Gridiron сопирачки Премиум сопирачки за чевли - IS625.

Им се допаѓа и на купувачите..