• Ново
SmartyKat Пердув Вител Електронски Врти Движење Стапче Мачка Играчка, Батерија Напојува
zoom_in

SmartyKat Пердув Вител Електронски Врти Движење Стапче Мачка Играчка, Батерија Напојува

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Виорот со пердуви Smarty Kat ја комбинира возбудата на играчка за стапче со автоматско и непредвидливо движење на електронска играчка за мачки. Пондерираната основа на Вртлогот На Пердувот создава уникатно движење на нишање, додека пердувите што се вртат на врвот на стапчето го активираат инстинктот на вашата мачка да се врти и да се нафрли. Шепот-тивкиот мотор се вклучува со допир на копче. Недостатокот на физичка активност може да доведе до зголемување на телесната тежина, лошо здравје, па дури и агресија кај домашните мачки. Играчки кои ја имитираат возбудата на ловот, поттикнуваат дури и неактивни мачки да бркаат, да се нафрлаат и да скокаат, трансформирајќи го времето за играње во време на вежбање. Smarty Kat им дава на родителите на миленичиња најдоброто од сите светови : производите Smarty Kat се дизајнирани да ги исполнуваат стандардите за безбедност на децата и се поддржани од нашето 100% задоволство. Виорот со пердуви Smarty Kat Дизајниран За Активност : нишање со Играчки Со Топки, ролни, совети и само-права, ставање на вашата мачка во потера со непредвидливи движења. Вежбајте Играчки За Мачки : Обезбедете енергична активност додека ги забавувате мачките. Работи Најдобро на мазни површини, има лесно Вклучување/Исклучување за да го максимизира траењето на батеријата, користи заменливи батерии. Тестирано За Безбедност : Smarty Kat секогаш ја прави безбедноста приоритет, поради што дизајнираме производи за да ги исполниме стандардите за безбедност на децата. Тие не содржат мали делови, долги жици или други опасности, осигурувајќи дека децата во домот се безбедни, без разлика дали се двоножни или четири шепи. За Нас : Smarty Kat создава стилски производи за мачки кои им помагаат на сопствениците на миленичиња лесно да ги задоволат емоционалните, физичките и инстинктивните потреби на нивните мачки. Од гребење и интерактивни играчки до трева за јадење и коча билка, сите наши производи се дизајнирани да стимулираат одредена потреба од мачки, истовремено поттикнувајќи посилна врска помеѓу вас и вашата мачка!. 100% гарантирано Задоволство-Сите наши производи се поддржани од нашата гаранција за задоволство кога се купуваат од овластен продавач. Ако поради некоја причина не сте задоволни со нашиот производ, ве молиме контактирајте со нашиот тим за услуги на клиентите. Нивните информации за контакт се погодно лоцирани на задниот дел од пакувањето на нашиот производ.

Им се допаѓа и на купувачите..