• Ново
Студените индустрии Рурална бела штала трева ливада дебела четка за четки за сликање Необрачен уметнички печатени wallидни уметности, дизајн од студиото Тава
zoom_in

Студените индустрии Рурална бела штала трева ливада дебела четка за четки за сликање Необрачен уметнички печатени wallидни уметности,

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 12 x 0,5 x 12 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Уметничките дела се однесуваат на : природа; Надвор; Зграда; Село; Рурален. Дизајн од Tava Studios.

Им се допаѓа и на купувачите..