• Ново
Бисер Ѓердани Жени Темно Прозрачен Ѓердан Срце Во Надвор Приврзок Шуплив Ѓердан Сјај Ѓердани Приврзоци Почетна И Ѓердан Разнобоен
zoom_in

Бисер Ѓердани Жени Темно Прозрачен Ѓердан Срце Во Надвор Приврзок Шуплив Ѓердан Сјај Ѓердани Приврзоци Почетна И Ѓердан Разнобоен

DEN 1519.84

Износ
check Во продавницата.

Големина на приврзок : 3,5 см х 2,8 см боја : големина на син Синџир : 45смпакет : еден ѓердан.Направете го да ја апсорбира светлината пред да уживате во неа свети во мракот.Лебдечки Бисер Ѓердан За Жени Почетен Шарм Л Ѓердан Забелешка Слоевит Ѓердани За Тинејџерски Девојки Ѓердан Во Форма На Срце За Жени Боја : Сина Нараквица За Хартија Верски Ѓердан За Жени Почетна Буква Приврзок Ѓердан Лежеше Ѓердан Со Монистра Ѓердан Од Огнено Оружје. Големина на приврзок : 3,5 см Х 2,8 См Буква Д Ѓердан За Женски Женски Ѓердан Ѓердан Ѓердани За Жени Што Одговараат На Ѓердани Синџир Срце Ѓердан. Големина на синџирот : 45см Два Ѓердан Ѓердан Ѕвезда Бисер Ѓердан Чокер Два Круг Ѓердан Очи Ѓердан. Пакет : Еден Ѓердан. Првични Ѓердани Мажи Џемпер Ѓердан Срце Накит Слика Шкаф Ѓердан За Жени Ѓердани За Жени Персонализирани. Направете Го Да Ја Апсорбира Светлината Пред Да Уживате Во Неа Свети Во Мракот. Ѓердани за Пепел За Жени Б Ѓердан За Жени Камени Приврзоци За Накит Изработка На Ѓердани Од Колибри За Жени Л Писмо Ѓердан.

Им се допаѓа и на купувачите..