• Ново
Без граници на помладиот џемпер на јуниор
zoom_in

Без граници на помладиот џемпер на јуниор

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Натопете ги цврстите материи и дадете изјава во граници на јуниори сценско џемпери. Опуштеното вклопување и пријатно чувство дека сакате плус привлечно фотореално графички принт, го прават тоа што мора да има џемпер од сезоната. Спарете го овој удобен пулвер, во кој има ракав Raglan и ребрестиот контраст, со најразлични обични дното за слободно време што се појавува. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено вклопување. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Раглан долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички принт; Ребрестиот врат, манжетните и лентата за половината. Јуниори сценско џемпери од без граници.

Им се допаѓа и на купувачите..