• Ново
Покемон уникатен детски ЛЦД часовник со заменливи ленти со повеќебојни
zoom_in

Покемон уникатен детски ЛЦД часовник со заменливи ленти со повеќебојни

DEN 351.84

Износ
check Во продавницата.

Децата можат да кажат време на часовник со заменлива каиш и кутија за осветлување. Се одликува со печатена графичка Pokemon. Погоден за кој било обожавател на Покемон. Овој часовник за деца има пластична лента за прицврстено и удобно вклопување. Детски покемонски заменливи ленти трепкачки LCD часовник : печатена графика. Заменлива лента. Случај за трепкање. 1-годишна гаранција. Гледањето вклучува батерија.

Им се допаѓа и на купувачите..