• Ново
Крокс Деца унииорски помлади крокондски затнувања
zoom_in

Крокс Деца унииорски помлади крокондски затнувања

DEN 271.84

Износ
check Во продавницата.

Спортска тркачка лента додава поп боја на нашите иконични затнувања. Направено со лесен, издржлив крослит? Материјал, контурираните стапала и надворешните страни даваат неверојатна удобност и поддршка за што и да има денот. Повредливи ленти за потпетици за посигурно вклопување. Лесно за чистење. Иконски удобност на крокодите? : Лесна. Флексибилен. Удобност од 360 степени.

Им се допаѓа и на купувачите..