• Ново
Златни бикови Колима- чиста платформа моден сандал во црна боја
zoom_in

Златни бикови Колима- чиста платформа моден сандал во црна боја

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Овие златни бикови Colima-02 во црна боја се лизгаат на чиста платформа ПВЦ, меки сандали потпетици. Тие имаат јасна лента со меки детали за пердув и бујна пета. Детали за меки од пердуви, платформа, мазга, работи вистинито до големината. Чиста лента, ПВЦ чиста платформа, пета од 6,5 инчи, платформа од 2,5 инчи, бујна пета, гумена надворешна плоча.

Им се допаѓа и на купувачите..