• Ново
Врвот за капење за капење од лисја од банана на јуниори
zoom_in

Врвот за капење за капење од лисја од банана на јуниори

DEN 1279.20

Износ
check Во продавницата.

Земете на сонцето со овој Нобо јуниори го обликуваа врвот на бикини во бикини. Може лесно да се спари со појавување на бикини од бикини или други нобо бикини дното (продадено одделно), овозможувајќи ви да излезете ова лето, изгледајќи неверојатно. Овој врв на бикини има отстранливи ленти за вратот за разноврсно вклопување. Изработено е од најлон да го направи лесен и издржлив, како и спандекс за флексибилна подвижност. Достапно е во големини S-XL. Мешавина од најлон спандекс. Обликувани чаши за притисок. Запрените врски на вратот и грбот. Отстранлива вратоврска на вратот.

Им се допаѓа и на купувачите..