• Ново
Огледало стакло компатибилен со 2004 година- Chevrolet Malibu 2005- Pontiac G Right Passenger Side Kool-Vue
zoom_in

Огледало стакло компатибилен со 2004 година- Chevrolet Malibu 2005- Pontiac G Right Passenger Side Kool-Vue

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Специфично на производот : Не-Heat Edquantity Продадена : Продадена индивидуално Производство на вклопување : Директни финтоти : Со поддршка на плочата Vue OE Огледало за замена на огледалото е прифатлива замена за вашето скршено или исчезнато оригинално огледало стакло. Ова премиум квалитетно огледало стакло е изградено со употреба на високи стандарди. Не можете да тргнете наопаку со деловите на Kool Vue! Од реставрација до производи за изведба, Kool Vue ве покриваше! Kool Vue е испробан и тестиран бренд на кој му веруваат илјадници луѓе и продавници за тело; Обезбедува само производи со најдобар квалитет за своите клиенти, а најдобро од сè што доаѓа со 1-годишна гаранција на Kool Vue! -2007 Шевролет Малибу Макс Број : 22698304. Број на делови : GM1325100. Број на размена на дел : 22698304. GM1325100. FITS Изберете : 2007-2008 Pontiac G6 Base/SE2005.2009-2010 Pontiac G62006 Pontiac G6 SE2005-2008 Chevrolet Malibu LS2004 Chevrolet Malibuand More-Додадете го вашето возило на нашиот вклопување за да проверите.

Им се допаѓа и на купувачите..