• Ново
Винс Традиционална ориентална област килим, сино црвено, 2 '3'
zoom_in

Винс Традиционална ориентална област килим, сино црвено, 2 '3'

DEN 3216.32

Износ
check Во продавницата.

Со бои на тон на накит и екстравагантни обрасци, ориенталните килими ја истакнуваат благодатта и гравитациите на традиционалните простории, додека додаваат допир на боемски привлечност на минималистички или современи простори. Повторно замислување на безвременските подни облоги што опфаќаа милениуми, овие персиски инспирирани килими ја издвојуваат елеганцијата на дизајнерот. Винс Традиционална ориентална област килим, сина/ црвена, 2 'x 3'.

Им се допаѓа и на купувачите..