• Ново
Детелина за снимање преработен од производството на магента за Канон Кли-8
zoom_in

Детелина за снимање преработен од производството на магента за Канон Кли-8

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Canon Pixma IP3300, IP3500, IP4200, IP4300, IP4500, IP5200, IP5200 R, IP6600 D, IP6700 D; MP500, MP510, MP520, MP530, MP600, MP610, MP800, MP800 R, MP810, MP830, MP950, MP960, MP970; MX700, MX850; Pro9000 (CLI -8 M) - резервоар, магента. Бројот на делот OEM што ја заменува оваа ставка е дел од бројот Канон 0622 B002, CLI-8. Оваа ставка е замена за брендирана слика за детелина за Canon 0622 B002, CLI-8 што се нуди со значителна заштеда управувана од вредност, и тоа се испорачува брзо и точно. Вие нема да бидете разочарани од вашата набавка, ние тоа го гарантираме. Бојата на овој производ е магента. Приносот на страницата на овој магента кертриџ за Canon CLI-8 е 498 страници. Споредбени модели вклучуваат : Canon 0622 B002, Canon 622 B002, Canon CLI-8 M. Компатибилноста вклучува : Canon Pixma IP3300, Canon Pixma IP3500, Canon Pixma IP4200, Canon Pixma IP4300, Canon Pixma IP4500, Canon Pixma IP5200, Canon Pixma IP5200 R, Canon Pixma IP6600 D, Canon Pixma IP6700 D, Canon Pixma Mp50 MP520 , Canon Pixma MP530, Canon Pixma MP600, Canon Pixma MP610, Canon Pixma MP800, Canon Pixma MP800 R, Canon Pixma MP810, Canon Pixma MP830, Canon Pixma MP950, Canon Pixma MP960, Canon Pixma Mp970, Cann pixmm7 , Канон Pro9000. Добијте ја оваа магента кертриџ за Canon CLI-8 уживајте во брза испорака и ниски цени денес. Магента. Приносот на страницата на овој магента кертриџ за Canon CLI-8 е 498 страници.

Им се допаѓа и на купувачите..