• Ново
Рамен црн циркониумски прстен со две жлебови и полирана завршница
zoom_in

Рамен црн циркониумски прстен со две жлебови и полирана завршница

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Овој црн венчален прстен на циркониум е отпорен на абење, издржлив, отпорен на гребење и хипоалергичен. Оваа ставка има вклопување во удобност. 6мм рамен црн циркониумски прстен со две жлебови и полирана завршница : овој црн свадбен бенд е издржлив.

Им се допаѓа и на купувачите..