• Ново
Инктастично Мало Путерче Срца Подарок Бебе Момче или Девојче Боди
zoom_in

Инктастично Мало Путерче Срца Подарок Бебе Момче или Девојче Боди

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Малку Путер срца Новороденче Ползавец. Нашите унисекс едноделни бебешки боди прават одличен подарок за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Идеален подарок за секој нов родител кој ќе сака по еден во секоја боја. Детски Ползавец. Inktastic Малку Путер Срца Новороденче Краток Ракав Боди Унисекс Кели Грин 6 Месеци. Малку Путер срца Новороденче Ползавец. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. Облека печатена во САД. срце валентин круг акварел насликани семејство нова девојка новороденче симпатична едно парче новороденче ползавец.

Им се допаѓа и на купувачите..