• Ново
Женски Физиолошки Панталони Гаќи со Висок Струк отпорни на Истекување
zoom_in

Женски Физиолошки Панталони Гаќи со Висок Струк отпорни на Истекување

DEN 319.84

Износ
check Во продавницата.

Женските физиолошки панталони, дизајнот на средниот висок струк, најлонскиот материјал што дише, може да се носат пред и по менструацијата, да спречат странично истекување, да ви дадат одредена удобност во посебни времиња, виолетова, црна, сива, сина четири бои за избор, можете да се повикате на нашите слики со големина,, добредојдени сте да купите во секое време! Среќен секој ден! Менструална долна облека, удобна најлонска ткаенина, памучен дизајн на меѓуножје за дополнителен мир на умот. Беспрекорни, дише, гаќи со среден пораст, издолжени предни меѓуножје. Ве молиме дозволете 1-2см се разликува поради рачно мерење. Ве молиме споредете ја деталната големина со вашата пред да ја купите. Бојата на вистинските ставки може малку да варира од горенаведените слики поради различен компјутерски екран, ви благодариме за вашето разбирање.

Им се допаѓа и на купувачите..