• Ново
Сунвит Менс Полос Маици Блузи За Резервоари Секојдневен Принт Без Ракави Со Качулка # Морнарица
zoom_in

Сунвит Менс Полос Маици Блузи За Резервоари Секојдневен Принт Без Ракави Со Качулка Морнарица

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Менс Полос Маици Тенкови Блузи Обичен Качулка Без Ракави Печатење #93 Морнарица Здраво! Добредојдовте во нашата продавница, ќе ви ја обезбедиме најдобрата Летна Машка И Женска Маица Со одлична услуга! Имаме Блузи И Кошули Со Копчиња, Маици, Тенкови И Ками, Туники, Поло и друга убава и богата летна облека styles.So,доколку ви требаат други стилови на машка или женска летна облека, ве молиме контактирајте не : shohidulstore6@ . Клиентите се наши пријатели, ние ќе ви ги препорачаме најдобрите производи! Покрај тоа, имаме своја страница за услуги по продажбата во Соединетите држави, која може да им обезбеди на клиентите 30-дневна бесплатна услуга за враќање, а клиентите можат да ги купат нашите производи со доверба!. Потсетник : Пребарајте го името На нашиот бренд Sunvit во полето за пребарување, можете да најдете други поквалитетни и достапни артикли! ! !Големина Шема : точка специфики : . Пол : Мажи. Сезона : пролет, лето, aut. Прилика : Дневно, покажете го случајот, партијата. Стил : Мода, Секси, Секојдневен. Дебелина : Стандард. Метод на перење : Материјал што може да се пере во машина : Големина На Полиестерски Костим За Капење : Содржина На Пакет : 1 Материјал за врвови На КОМПЈУТЕР : Полиестер, Женските Модни Блузи се направени со висококвалитетна ткаенина. Меките, лесни и висококвалитетни материјали можат да дишат против вашата кожа. Карактеристики : Машки Летен Обичен Маскирен Принт Со Качулка Маица Без Ракави Врвна Елек Блуза.

Им се допаѓа и на купувачите..