• Ново
Tuphell Industries мотивациски кучиња хумор цветна цитат Графичка уметност бела врамена уметност wallидна уметност, дизајн од Кејти Дукет
zoom_in

Tuphell Industries мотивациски кучиња хумор цветна цитат Графичка уметност бела врамена уметност wallидна уметност, дизајн од

DEN 159.84

Износ
check Во продавницата.

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 12 x 1,5 x 12 врамени. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : куче, животно, цицач, шема, маргаритка, цвет, цветни, цвеќиња, калиграфија, милениче. Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на издржлива поддршка за MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од 3,5 инчи дебела. Боите на монтирани рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . Дизајн од Кејти Дукет.

Им се допаѓа и на купувачите..