• Ново
Нацртајте Тит Тон Монтирање Приемник Врска Пинтл Кука Приколка Накуцване
zoom_in

Нацртајте Тит Тон Монтирање Приемник Врска Пинтл Кука Приколка Накуцване

DEN 1151.84

Износ
check Во продавницата.

Без Опис куката За Кука за Пинтл обезбедува тешки можности за влечење. Идеално се поврзува со приемник за монтирање од 2 инчи. 10.000 бруто влечење тежина карактеристики неверојатно влечење сила. Тежи само 16,22 фунти за лесна инсталација и отстранување. Црната завршница на палтото во прав прави чист изглед и спречува гребнатини. Гаранција на производителот : Доживотна гаранција.

Им се допаѓа и на купувачите..