• Ново
A1HC прв впечаток рака изработена од занаетчии Genенева монограм за влез, 24 x39 V.
zoom_in

A1HC прв впечаток рака изработена од занаетчии Genенева монограм за влез, 24 x39 V.

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Декоративниот мат е одличен за секоја сезона и го разубавува вашиот праг. Издржлива и отпорна на нечистотија, нејзината прекрасна шема ќе остави одличен прв впечаток на кој било гостин. Направено од 100% влакна на природно кокос, овој издржлив мат обезбедува исклучително дејство за четкање на обувки со одлична апсорпција на вода. Кокос на кокос : Дорматот е направен од 100% чист кокос, кој е еден од најсилните природни влакна во светот. Материјалот лесно ја доловува влагата, нечистотијата и другите честички и делува како природна отвратител на бубачки. Пролевање на природно во влакна на кокос. Употреба во покриени области на отворено . Атрактивен дизајн : Еко-пријателскиот материјал има тешка 0,75? Дебел куп, и е направен така што нема закрпи каде што можете да ги видите до ПВЦ -матката подолу. Со вратите на кокос на кокос, некои пролевање е неизбежно, но со употреба на бои против пролевање, ние го намаливме на минимум . ниско одржување : кокос-кокос е природно отпорен на бактерии и габи, што го прави ова најмногу може да се работи со најниско одржување. Исто така е отпорен на вода и ќе се исуши брзо, за да не се грижите за мувла или калапи. Едноставно тресете го или извалкајте го еднаш за некое време, и оставете го кабелот да го направи остатокот . Внатрешна/надворешна употреба : килимот е дизајниран специјално и за внатрешна и за надворешна употреба, што го прави идеален за секоја просторија или влез во вашиот дом. Изграден за да трае, издржливиот материјал ќе издржи на секоја временска состојба . Одличен подарок : Лесен за употреба Коко-кокорот Доормат е одличен подарок за ниско одржување.

Им се допаѓа и на купувачите..