• Ново
Елка Серија Таписерија Ѕид Виси Цртан Филм Каваи Боемски Стил Roomетика Соба Подарок Дома Декор
zoom_in

Елка Серија Таписерија Ѕид Виси Цртан Филм Каваи Боемски Стил Roomетика Соба Подарок Дома Декор

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Повеќекратна употреба : се користи за таписерии за украсување на домот, ѕидни таписерии, навлаки за кревети, ѕидни таписерии, ѕидна уметност, навлаки за софи, покривки за кревети и декорација на универзитетски дом; може да биде и надворешна крпа за плажа, ќебе за плажа или ќебе за пикник. Покрај тоа, ова е одличен подарок за семејството, пријателите и соучениците. Материјал и големина : таписеријата е изработена од ултра мека, пријателска за кожата, издржлива и еколошка полиестерска ткаенина, која лесно се чисти и брзо се суши. Достапни се три големини : S : 40x59, 1/100x150cm. М : 51.2 ʺ X 59.1 ʺ/ 130cmx150cm, L : 59.1 ʺ X 78.8 ʺ/ 150cmx200cm, XL : 70.9 ʺ X 90.6 ʺ/ 180cmx230cm. Лесно за закачување и грижа : тежината е многу погодна за сликички или други фиксни уреди и може да се закачи во две насоки, машина за перење и рачно перење таписеријата е изработена од еколошка полиестерска ткаенина и нема хемиски мирис. Еколошки пигмент со висока густина, никогаш не избледува, мек, лесен за чистење и брзо сушење. Лесен за нега и употреба : Оваа таписерија е машина за перење/рачно перење. Ниска температура пеглање. Закачете ја оваа таписерија со куки, украсни нокти или сликички. Повеќенаменски : ѕидното закачување на оваа таписерија може да се користи како декорација на ѕидови, навлаки за кревети, чаршафи, душеци за пикник, душеци за плажа, ќебиња за јога, навлаки за софи и многу повеќе.

Им се допаѓа и на купувачите..