• Ново
хаксмноу женски антицелулитни јога шорцеви со висок струк спортска теретана скринч плен жешки панталони вајт с
zoom_in

хаксмноу женски антицелулитни јога шорцеви со висок струк спортска теретана скринч плен жешки панталони вајт с

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 60см/23.62" Хип : 84см/33.07" Должина : 43см/16.93" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 64см/25.20" Хип : 88см/34.65" Должина : 46см/18.11" Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 половината : 68СМ/26.77" Колк : 92см/36.22" Должина : 49см/19.29" големина : xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 ПОЛОВИНАТА : 72СМ/28.35" хип : 96см/37.80" должина : 52см/20.47" големина : 2xl сад : 12 велика британија : 16 ЕУ : 42 ПОЛОВИНАТА : 76СМ/29,92" КОЛК : 100СМ/39,37" должина : 55см/21,65" жените збрчкани висок половината истегнување на колкот трчање фитнес јога панталони моторџија Shorts Description : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали со удобна ткаенина за секојдневно носење!2.Точка : Печати Висок Половина3.Ефектот на затворање на половината го прави вашето тело да изгледа подобро.4.Спорт и секојдневен за носење, Нов Изглед, Ново Ти5.Панталоните се совршени за приморски празници итн.Информации за производот : Сезона : Пролет, Лето : Жени, Девојки Стил : Мода, Слаткоматеријал : Полиестерпетер Тип : Печатење Декорација : Ништо што ќе добиете : 1 Х Pants Size USUKEUWaist Hip Length S483460cm/23.62"84cm/33.07"43cm/16.93"M6103664cm/25.20"88cm/34.65"46cm/18.11"L8123868cm/26.77"92cm/36.22"49cm/19.29"XL10144072cm/28.35"96cm/37.80"52cm/20.47"2 XL12164276cm/29.92"100cm/39.37"55cm/21.65"Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Waist : 60cm/23.62"Hip : 84cm/33.07"Length : 43cm/16.93"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Waist : 64cm/25.20"Hip : 88cm/34.65"Length : 46cm/18.11"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Waist : 68cm/26.77"Hip : 92cm/36.22"Length : 49cm/19.29"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Waist : 72cm/28.35"Hip : 96cm/37.80"Length : 52cm/20.47"Size : 2 XLUS : 12 UK : 16 EU : 42 Waist : 76cm/29.92"Hip : 100cm/39.37"Length : 55cm/21.65" Женски Антицелулитни Јога Шорцеви Со Висок Струк Спортска Теретана Скринч Плен Жешки Панталони.

Им се допаѓа и на купувачите..