• Ново
Хмаркс Женски Склекови Еднобоен Градник Удобност Секојдневно Подигнување Градник Под Жица Поместена
zoom_in

Хмаркс Женски Склекови Еднобоен Градник Удобност Секојдневно Подигнување Градник Под Жица Поместена

DEN 383.84

Износ
check Во продавницата.

Материјал : Стил На Градник од полиестерски влакна : облик На Чаша за Собирање : 3/4 чаша со или без челичен градник : стил на Челичен Ремен за градник : прилагодливи ремени, отстранливи ремени тип на Тока : задна тока, тип на шема со двојна тока : Декорација со цврста боја : стил на ремен : секојдневно Дали да се изложи сликата : Без разлика дали е сексуална инсинуација : Без дебелина На Чаша : тенок калап Чаша Пол : женски тип На Производ : Големина На Градници горна и долна разлика во бистата изберете чаши долна биста 75Б/34Б10-12. 5 СМ/3.9"-1.9"-72.5-77.5 СМ/28.5 "-30.5" 80Б/36Б10-12. 5 СМ/3.9"-1.9"-77.5-82.5 СМ/30.5 "-32.5" 85Б/38Б10-12. 5 СМ/3.9"-1.9"-82.5-87.5 См/32.5"-34.4" Спакувани. 1 *име На Производ За Женска Долна Облека : женски долна облека мали гради кои покажуваат големи дебели чаши со челични прстени на потпорната анти-доделена едноставна покривка за градник за собирање на лесна површина. Стил на производ : малите гради покажуваат голема густа чаша, собирање, чипка, поддршка, странична колекција, прилагодливи, секси, челични прстени, три реда од две токи, сјаен капак, прилагодливи еластични ремени за рамо. Материјал : полиестерски влакна. Собирање што дише поудобно, ефективно пакување, едноставен романтичен тон, елегантна и убава, постава што дише, пријателска за кожата и удобна, мека фит. Чаша дише. Материјалот е мек и пријателски за кожата, за подобро да ја заштитите вашата нежна кожа. Може да се подигне и обликува за зајакнување на потпората, цврсти гради, не е лесно да се кандидира чаша, собирање дизајн за да ви даде форма, цврста тока, бесплатно прилагодување. Боја : 7 видови на бои. Клучни зборови : Женски Градник За Склекови, Женски Длабок Градник За Долна Жица, Женски Градник За Маици, Женски Градник Со Цврста Боја, Градник За Долна Жица за Жени.

Им се допаѓа и на купувачите..