• Ново
ACDelco Автоматски Менувач Пумпа За Масло Слајд Печат Комплет
zoom_in

ACDelco Автоматски Менувач Пумпа За Масло Слајд Печат Комплет

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Acdelco Gm Оригинална Опрема Комплет За Слајд Заптивка На Пумпа За Течност За Автоматски Менувач содржи гм-препорачани компоненти за замена за еден или повеќе од следниве системи на возила : автоматски менувач/трансакл и/или рачен погон и оски. Овој оригинален комплет за опрема содржи компоненти кои ќе ги обезбедат истите перформанси, издржливост и работен век што ги очекувате Од Џенерал Моторс. Гм-препорачан дел за замена за оригиналната фабричка компонента на ВАШЕТО гм возило. Нудејќи квалитет, сигурност и издржливост на ГМ ОЕ. Произведени во гм ое спецификација за вклопување, форма и функција. Дизајниран и тестиран според највисоките стандарди.

Им се допаѓа и на купувачите..