• Ново
Киава Отворено Плетен Фотелја
zoom_in

Киава Отворено Плетен Фотелја

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Ослободете се и опуштете се во удобноста на Фотелјата Киава. Уживајте во перничињата со кадифени цевки и длабоките јадења, идеални за опуштање на отворено. Плетен за смола за сите временски услови е елегантно ткаен преку издржлив челик обложен со прав и поврзан со перници отпорни на временски услови за удобност и издржливост. Самостојно или поврзано со други надворешни седишта, Фотелјата Киава е фантастичен додаток на вашиот двор или палуба. Преоден дизајн. Ув отпорен на сите временски смола трска стил рамен плетен. Челична рамка отпорна на временски услови во прав. Рачно ткаени кафеава смола плетен. Длабока перница во боја на сангрија покрива со бели цевки. Раствор со високи перформанси-обоените полиестерски навлаки за перничиња се спротивставуваат на мувла, избледување на сонцето и абразија. Висококвалитетни јадра за перничиња отпорни на влага. Отстранливите навлаки за перничиња се перат во машина. Прилагодливи израмнувачи на нозете. 6" дебели перници за седиштата.

Им се допаѓа и на купувачите..