• Ново
Патување Колекција Жени Елита Широка Ширина Тру Удобност Пена Повлечете Ги Чизмите Од Стилето
zoom_in

Патување Колекција Жени Елита Широка Ширина Тру Удобност Пена Повлечете Ги Чизмите Од Стилето

DEN 1119.84

Износ
check Во продавницата.

Ќе се најдете како ја носите удобната, но класична Елита бути со Колекција На Патувања насекаде. Оваа чизма со широка ширина на челзи се одликува со панели за истегнување на глуждовите, меки вегански кожни горни делови и потпорна пена за удобност од 4 мм tru за совршено вклопување. Зашилен прст и песочен часовник го прават овој стил супер шик. Во Колекцијата Патување, нашите чизми ќе ви го дадат тој удобен, но стилски изглед, совршен за кога сте во канцеларија до забавно ноќно излегување со девојките. Висина на петицата : 3-инчен. Тип На Пета : Пета . Висина на платформата : Рамен инч. Висина на вратило : 4 инчи. Врвен Обем : 10 1/2 инчи. Ширина На Чевли : Широк. Тип на затворање : повлекување. Стил На Пети : Зашилен. Поставата : Ткаенина. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Чизми. Чизми До Глуждот.

Им се допаѓа и на купувачите..