• Ново
Мевотех Мк Суспензија Топката Заеднички Одговара изберете: 1985-1989, 1991-ТОЈОТА МР2
zoom_in

Мевотех Мк Суспензија Топката Заеднички Одговара изберете: 1985-1989, 1991-ТОЈОТА МР2

DEN 3753.60

Износ
check Во продавницата.

ДИЗАЈНИРАНИ за РЕЗЕРВНИОТ ПАЗАР – деловите на шасијата Мевотех се дизајнирани за вклопување, форма и функција, обезбедувајќи продолжен век на траење. Mevotech Mk9345 Суспензија Топката Заеднички Дополнителни Функции Заврши : Отпорен На Корозија. Одговара Изберете : 1985-1989,1991-1995 ТОЈОТА МР2 1983-1988 ТОЈОТА ТЕРСЕЛ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Им се допаѓа и на купувачите..